אודות

Image

מומחי שכר לשירותך

יראל שירותי ניהול בע"מ, מקבוצת יראל + שותפים רואי חשבון, מתמחה במיקור חוץ של חשבות שכר ושירותים החופפים ונלווים לתחום. אנחנו פועלים על מנת לתת מענה לאתגרים הניצבים כיום בפני ארגונים בניהול השכר בישראל ובכלל, לצד התמודדות והתאמה לרגולציה המשתנה בתחום ההעסקה, הצורך במתן שירות זמין, מקצועי ואיכותי למעסיקים ולעובדים.
בין לקוחותינו מגוון חברות מקומיות ורב לאומיות שפועלות בישראל ומעסיקות עובדים ישראליים. אנו מציעים שירותי תשלום, שירות תפעול פנסיות וקופות גמל, פיתוח ויצירת דוחות מותאמים אישית ללקוח. אנו פועלים בסביבת עבודה מאובטחת ומספקים מגוון שירותים משלימים המהווים מעטפת מקצועית לכל הפעילויות הפיננסיות בתחום משאבי אנוש וחשבות שכר. 

ההיסטוריה שלנו כחלק מקבוצת יראל + שותפים רואי חשבון, החברה ברשת הבינלאומית, BKR International רצופה בעבודה מול גופים רגולטוריים מקומיים ובינלאומיים. 
לחברתנו ניסיון רב בתהליכי ביקורת, ובתמיכה בחברות בינוניות וגדולות שמבקשות להעסיק עובדים ישראליים, בעיקר בתחום ההיי-טק. 
אנו מאמינים ברתימת טכנולוגיה מתקדמת עבור מימוש אסטרטגיה ניהולית ובהטמעת אוטומציה לתהליכים אשר חוזרים על עצמם, דבר המקטין את הסיכון לטעויות אנוש ושיבוש בנתונים. כמו כן, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת מאפשרת הפקת מידע ניהולי איכותי לטובת קבלת החלטות, ומקלה על דיווח חודשי, רבעוני ושנתי. 

מגוון שירותים רחב:

  • חשבות שכר במיקור חוץ לארגונים מכל ענפי המשק. חשבי שכר מקצועיים ובעלי ניסיון רב העומדים לרשותכם ומבצעים עבורכם את כל חישובי השכר תוך בקרה וביקורת קפדניים, התאמה לשינויים ברגולציה, דיוק ועמידה בזמנים.
  • תהליכי קדם סגירת שכר – חישוב תהליך השכר מא'-ת', כולל קליטת והקמת עובדים חדשים, סיום העסקה, עדכוני שכר, שינויים בשכר החודשי, חל"ד, מילואים, עדכון קופות וקרנות השתלמות.
  • ביצוע בקרות ובדיקות על השכר, שליחת טיוטות לעיון ואישור הלקוח, שליחת דוחות סופיים ותלושים לאחר אישור סופי של השכר. 
  • שליחת דוחות סטטוטוריים ודוחות קבועים על בסיס חודשי על פי בקשת הלקוח לאחר אישור השכר.
  • Year-end – שליחת 101, בדיקה והפקה של טופסי 106 לעובדים. בדיקה, הפקה והגשה של דוחות שנתיים - טופס 126.
  • אפשרות למענה ישירות לפניות עובדים באמצעות אי-מייל, טלפון, הגעה לארגון או דרך גורם מרכז.

 

כל היתרונות במקום אחד

אנו עובדים עם מערכות גלובליות מתקדמות וספקי שכר בינלאומיים, אשר מתממשקים עם מערכות מקומיות. פתחנו מערכת ייחודית המאפשרת ייבוא נתונים ממערכות שכר שונות והתאמת הנתונים לדוחות על פי דרישת המעסיק והפקת דוחות בעברית ובאנגלית. המערכת מפיקה באנגלית : דו"ח תלושים מפורט, עלות מעביד מפורטת, ברוטו ונטו עובדים, דוחות שינויים, דו"חות מותאמים לבקשת הלקוח ועוד. 
המערכת מתממשקת עם מערכות ERP ו CRM קיימות, דבר המצמצם עלויות התאמה או שינויי מערכות קיימות. תכונה זו מאפשרת עבודה קלה ורציפה מול מחלקות הכספים ומשאבי האנוש של לקוחותינו בישראל ובחו"ל. המומחיות שלנו היא חיבור המידע הטמון במערכות משאבי אנוש עם המחלקות הפיננסיות וניסיון רב עם חברות רב לאומיות.

צוות מקצועי מנצח שעושה את כל ההבדל

הצוות המקצועי שלנו מונה כ - 12 חשבות שכר מקצועיות ובעלות ניסיון רב, דוברות אנגלית. בראש כל צוות עומדת חשבת שכר בכירה וותיקה. כל צוות מכיר היטב את הלקוחות המשויכים אליו וחשבות השכר בצוות מהוות גיבוי אחת לשנייה בעת הצורך. כמו כן, המחלקה כוללת צוות אבטחת מידע ומתכנתים, צוות הטמעת לקוחות חדשים, צוות מבקרים ממשרד רואי החשבון של הקבוצה "יראל + שותפים", אנשי כספים לביצוע שירותי התשלום, רואי חשבון לייעוץ נוסף בנושא מיסים ומנהלת תחום שירותי שכר בינלאומיים.

יראל שירותי ניהול בע"מ – Your outsourcing business partner in Israel

כל הסיבות לעבוד איתנו

מקצוענות ללא פשרות

שירות מצויין ומקצועי הוא אחד מאבני היסוד שלנו. לקוחותינו נהנים מהמקצועיות והידע שלנו אותו צברנו במשך שנים רבות של עבודה מדוקדקת.

טכנולוגיה מתקדמת

מניעת בעיות הנובעות מטעויות אנוש באמצעות אוטומציה של תהליכים. התממשקות עם מערכות באנגלית ועבודה קלה מול גופים בינלאומיים.

פועלים בישראל, מבינים את הדרישות בחו"ל

יראל עובדת עם חברות רב לאומיות שפועלות בישראל כבר שנים רבות ומבינה את הצרכים שלהם בישראל ואת הדרישות המגיעות מהמשרד הראשי בחו"ל.

הבנה עמוקה של רגולציה

בתור חברה קשורה של יראל + שותפים, תחום החשבונאות והביקורת הוא חלק מהדי.אנ.איי שלנו. אנו עובדים בתיאום עם כל סטנדרט פיננסי מוכר (Israeli GAAP, IFRS, US GAAP).

פתרון כולל One Stop Shop

אנחנו מספקים ללקוחותינו שירותי ייעוץ ומעניקים פתרונות כוללים למגוון צרכים בתחום הפיננסים בחברות מקומיות וגלובליות, בין שהן חברות פרטיות או ציבוריות. שירותינו כוללים בין היתר: פתיחת חברות ותיקים ברשויות, סיוע בפתיחת חשבון בנק בישראל, חשבות שכר ודיני עבודה, שירותי תשלום לשכר, שירותי תפעול פנסיוניים, שירותי פיתוח דוחות מותאמים ללקוחות, שירותי חשבונאות ניהול כספים ויעוץ במיסוי מקומי ובין-לאומי.

שותפות דרך עם החברה המובילה בתחום

יראל שירותי ניהול בע"מ הנה שותפה רשמית של החברה המובילה בעולם בתחום שירותי השכר ומשאבי האנוש.

חשבות שכר איכותית ואמינה לקבלת הצעת מחיר